2022 m. interjero dekoro trendai

Nauji metai dažnai reiškia pokyčius ir išvaizdoje, ir namuose ar net profesinėje veikloje. O gal nauji metai Jums prasideda (ar tęsiasi) su savo namų įrengimu?
 
Bet kokiu atveju, jei ieškote įkvėpimo, ar neapsisprendžiate, ką pasirinkti į savo namus, dalinamės 2022 m. interjero dekoro tendencijomis.
 
Organiškos formos ir natūralūs raštai
Praleidžiant vis daugiau laiko patalpose, dažnai kyla noras grįžti į gamtą ar įsileisti jos į namus daugiau. Netobulai tobuli organiški linkiai, natūralios medžiagos, ramios spalvos, prabangus marmuras ar mediena padeda atskleisti namų charakterį ir sukurti jaukumą.
blogo-irasas-1

Jei didelių pokyčių neieškote, net mažomis detalėmis galima atnaujinti namų interjerą ir suteikti jam gylio. Marmurinis padėklas ar organiškų formų kavos stalelis, gyvas augalas ar žalsva jauki velveto pagalvėlė, o gal jaukus bouclé audinio fotelis padės sukurti ypatingą atmosferą namuose.

Nors ši stilistika interjere šiuo metu madinga, tačiau pasibaigus metams tikrai nereikės daiktų paslėpti. Renkantis kokybiškus timeless design daiktus, jie niekada nepasens ir neatsibos, o norint pokyčio, jie lengvai suras naujus namus.

Rudi atspalviai

Ši tendencija tikrai siejasi ir su pirmąja natūralių ir organiškų formų bei medžiagų tendencija. Rudos spalvos atspalviai užkariauja namų dekoro ir baldų parduotuves. Nuo beige iki karamelės ar tamsios rudos, šios spalvos yra lengvai pritaikomos ir sukuria harmoningą vaizdą. Šios spalvos lengvai derinamos su kitomis populiariausiomis interjero spalvomis kaip balta, juoda, pilka ir gali suteikti puikų akcentą.

 

blogo-irasas-nr1

Norint prisijaukinti šią spalvą, galite pradėti nuo tokių dekoro detalių kaip pagalvėlių, vazų, vazonų, paveikslų rėmų ar pačių paveikslų

 

Vintažinės ir sustainable detalės

XX a. dizainas pasiekė daugybę reikšmingų laimėjimų ir sukūrė daugybę nepamirštamų daiktų, kurių aktualumas bėgant metams tik auga. Stoff žvakidės, Iitala Aalto vazos, Barcelona krėslas ir daugybė kitų interjero dizaino detalių išgyvena tikrą renesansą. Atsigręžti į praeitį šiuo metu verta ne tik dėl dizaino pasiekimų, bet ir tvarumo. Daugybę klasika tapusių daiktų galima įsigyti vintažo ar antikvarinėse parduotuvėse ir suteikti jiems naują gyvenimą. Šie daiktai pasakoja istoriją ir gali tapti puikia detale Jūsų namuose.
blog-irasas

 

Kiekvieną pokytį galima pradėti nuo mažų žingsnelių ir tvarią aplinką kurti pradėti nuo savęs ir savo namų. Pradžiai puikiai tiks daugkartinio naudojimo makiažo padukai, daugkartinio naudojimo dozatoriai, kempinėlės/gremžtukai, pagaminti iš tvarių medžiagų, daugkartinio naudojimo apsipirkimo krepšiai, lokaliai gaminamos kosmetikos priemonės ir pan. Šie daiktai taip pat kuriami taip, kad būtų ne tik tvarūs, bet ir aktualūs iš dizaino pusės.

Tikiuosi, buvo įdomu susipažinti su 2022 m. interjero trendais ir lauksite antros dalies! O kol kas linkiu pasimėgauti įkvėpimu ir atsirinkti, kurie trendai tinka ir patinka būtent Jums.

Linkėjimai,
Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published