2022 m. interjero dekoro trendai (2 dalis)

Jei ieškote įkvėpimo, ar neapsisprendžiate, ką išsirinkti į savo namus, dalinuosi 2022 m. interjero dekoro tendencijomis (antra dalis).
 
Gipsas ir marmuras
Natūralių ir kiek sendintų daiktų tendencija grįžta kartu su antikiniais biustais ir kolonomis. Laiko žymių nusėti vintažiniai radiniai, marmuro trendas taip pat labai susijęs su šia kryptimi. Siekiant įtraukti šiuos daiktus į savo namų interjerą, rekomenduojame pradėti su skulptūromis, pjedestalais (stovais) ar staliukais ir marmuro padėklais ar pjaustymo lentelėmis. Tai interjero dekoro detalės, kurias bus nesunku pakeisti joms pabodus, tačiau namuose tikrai lengvai ras vietą, kol bus aktualios.
Interjero dekoras
Ši tendencija taip pat įdomi tuo, kad gipsines figūras ar biustus galima pabandyti pasigaminti pačiam. DIY (do it yourself angl.- pasidaryk pats) mėgėjams tai ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir naujas iššūkis, o gal net naujo hobio pradžia.
marmuro padeklas
Dar vienas geras dalykas, susijęs su šiuo trendu,- šie daiktai itin lengvai dera su žvakėmis, gėlių puokštėmis, vazomis, kitomis namų detalėmis, marmuro padėklus galite naudoti kaip serviravimo indus ar tortines, ar panaudoti kaip padėklą žvakėms.
Tarpusavyje derinami skirtingi interjero stiliai ir daiktai
Nereikia bijoti derinti skirtingų stilių atributus: tiek kalbant apie pačių daiktų dizainą, tiek daiktų derinimą erdvėse. Pasauliui judant pilnos personalizacijos, unikalumo linkme skatinama sukurti viską savaip - unikalius namus, unikalų asmeninį stilių ir žinoma, social media. Derinant unikalias detales sukuriamas tik jums būdingas braižas, kuris padės pasijusti kaip namuose. Kartais iš pirmo žvilgsnio tokie interjerai gali atrodyti perkrauti ar net kičiniai, tačiau tai bus namai, kurie pasakos Jūsų istoriją. Juose kartu derės vaikų piešiniai, detalės, parsivežtos iš tolimų kelionių, vintažinė spintelė ir jūsų rankų darbo vaza. Eklektikai būdingos ryškios spalvos, šmaikščios ir netikėtos detalės ir svarbiausia - unikalumas.
Išskirtinis interjeras
Norint prisijaukinti šį trendą nereikia pulti pirkti rožinės kėdės ar geltono stalelio, bet tikrai verta prisiminti, kad nebūtina visada ieškoti identiškų ir būtinai derančių spalvų ar baldų, vienodų kėdžių ar neutralaus kilimo, ypač jei patinka dekoruotas zebro raštais. Savo namus kuriame patys ir dažnai jie tokie įvairūs kaip ir mūsų kasdienybė. Įrėminti vaikų piešiniai ar nulipdytos skulptūrėlės gali atrodyti taip pat efektingai kaip ir detalės iš interjero dekoro parduotuvės.
Interjero dekoro detalės
Pantone metų spalva Very Peri
Ši prieštaringai vertinama spalva tikrai nustebino ne vieną. Tiesa, daugelis žmonių į metų spalvos nominaciją nekreipia dėmesio ar net nėra apie tai girdėję. Be abejonės, Pantone metų spalva kaskart susilaukia didelio dėmesio iš dizaino bendruomenės ir šią spalvą dar tikrai pamatysime tiek ant podiumų, tiek ir interjero dekoro žurnaluose.
Kaip ir su visomis tendencijomis, rekomenduoju atsirinkti tai, kas tikrai prie širdies.
Jaukios pastelinės detalės namuose dar niekada nepakenkė, dėl to į šį trendą rekomenduojame pažiūrėti iš šios pusės.
Tikiuosi, buvo įdomu susipažinti su 2022 m. interjero trendais ir pamatyti įkvepiančių interjerų. Pirmą šio įrašo dalį galite rasti čia: https://www.lit-lights.lt/blogs/lit-lights-blogas-su-greta/2022-m-interjero-dekoro-trendai
O aš vėlgi linkiu pasimėgauti įkvėpimu ir atsirinkti, kurie interjero dekoro trendai tinka ir patinka būtent Jums.
 
Linkėjimai,
Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published