Didžiųjų mados namų namų dekoro linijos

Visais laikais didžiųjų mados namų darbai buvo lydimi susižavėjimo ir ištikimų gerbėjų dėmesio. Tiesa, peržiūrėjus dabartines didžiųjų mados namų elektronines parduotuves, teko pastebėti, kad ne visi mados namai skiria vienoda dėmesį namų interjerui. Palyginkite visą didžiulę namų liniją su sofomis ir šviestuvais turinčią Fendi Casa ir Saint Laurent, kurie šio įrašo rašymo metu apsiriboja gertuvėmis, rankšluosčiais ir padėklais. Šiandien nesigilinsime į skirtingas namų dekoro linijų strategijas, tačiau norime jums parodyti šiek tiek įkvepiančių pavyzdžių iš didžiųjų mados namų dekoro linijų ir pasidalinti tendencijomis ir įkvėpimu jūsų namų jaukumui kurti.

 

1. Fendi Casa Išskirtiniai baldai ir interjero dekoro detalės, puoštos Fendi atributika. Fendi Casa kuria modernius šviestuvus, išskirtinių formų baldus ir netikėtas interjero detales. Fendi mados namų interjero linijoje rasite prabangą, žemės tonus ir pačias šviežiausias tendencijas. 

fendi mados namu interjero linija

2. Saint Laurent

Prieš kelerius metus sutrumpėjus šių mados namų pavadinimui (kartu ir logotipui), buvo daug svarstymų, kokia kryptis laukia šių mados namų. Kad ir kaip mylėtume Saint Laurent gaminius, lyginant su kitais didžiaisiais mados namais, jų svetainėje būtent namų ir interjero skiltis apsiriboja rankšluosčiais, gertuvėmis, stiklinėmis, puodeliais ir dekoratyviais degtukais. Žinoma, ištikimi šio prekės ženklo fanai tikrai ras ką pasirinkti iš minimalizmu dvelkiančių asmeninių ir namų detalių. Mūsų favoritai: termopuodeliai ir dekoratyvūs degtukai. 

suvenyriniai degtukai

3. Dolce & Gabbana 

Šiuo metu italų dueto mados namų svetainėje rasite itin išraiškingas detales ir baldus namams. Ryškiaspalviai, stambiais raštais išmarginti dekoro elementai tikrai nekvepia minimalizmu. Jei jums prie širdies maksimalizmas, pasiilgote vasaros ir spalvų, tuomet tai tikrai gera vieta ieškoti įkvėpimo ir savo namų interjerui. 

maskimalizmas interjere

4. Hermès

Šis prabangos prekių ženklas taip pat interjero detalėse nevengia spalvų, tačiau pasirinkti raštai itin subtilūs. Porceliano indai, padėklai, jaukūs pledai, šilkinės skarelės, tikros odos detalės namams ar pagalvėlės su stilizuota H raide gali tapti puikiomis dovanomis bet kokia proga. O jei ieškote įkvėpimo namų dekorui, būtent Hermès rekomenduoju pasižvalgyti tarp elevated classics dekoro detalių.

pagalveles uzvalkalas hermes

5. Gucci 

Dar vienas klasikinis Italų mados ženklas, ir dar viena nepamirštama spalvų paletė. Tiesa, Gucci mados namų namų dekoro ir dovanų kolekcija nesirinka išskirtinai tik klasikinių raštų, tačiau šalia jų namų dekoro linijoje naudoja tokius grafinius elementus kaip akys, rankos, mėnulis, saulė, gėlės. Žinoma, nepamirštos ir G raidės. Šių mados namų interjero linijoje rasite derinamus drąsius sprendimus, klasikines formas, ryškias spalvas ir daug raštų.

namu dekoras gucci

Tikimės, kad buvo įdomu sužinoti daugiau apie didžiųjų mados namų kuriamas interjero linijas (ir galbūt pavyko pritaikyti kai kurias idėjas ir savo namams). 

Kaip visuomet, susitikime kituose įrašuose apie gerą skonį, namų jaukumo kūrimą, dizainą ir interjerą.

Linkėjimai,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published