Hübsch naujienos www.lit-lights.lt

Atnaujinus el. parduotuvę teko rimtai pagalvoti apie mūsų asortimentą. Per metus su puse, kai gyvuoja www.lit-lights.lt, išbandėme ir pasiūlėme jums daugybę išskirtinių produktų: nuo vazų iki puodelių, nuo marmuro padėklų iki žvakidžių...

Vieni produktai tapo Jūsų mėgstamiausiais ir rado vietą Jūsų namuose, kiti produktai nebesugrįžo į mūsų lentynas po kelių pabandymų. Tai laikome normaliu ir netgi reikalingu procesu, nes stengiamės atrinkti tik pačius ypatingiausius daiktus tiek iš estetinės, tiek iš kokybės pusės.

Vienas labiausiai ,,prigijusių" ir Jūsų simpatijas pelniusių prekės ženklų yra danų prekės ženklas Hübsch. Šiuo metu danai yra tikri skandinaviško interjero dizaino ir dekoro lyderiai, pristatę tokius prekės ženklus kaip Hübsch, HAY, Ferm living, muuto, NORR11, Louis Poulsen ir dar daugybę kitų. 

Hübsch funkcionalūs ir estetiški namų elementai išsiskiria savo teisingu minimalizmu, subtiliais spalvų deriniais ir nesenstančiu dizainu. Džiaugiamės, galėdami būti Hübsch partneriais ir pasiūlyti Jums atrinktus produktus iš šio danų gamintojo asortimento. 

Jei teko lankytis www.lit-lights.lt, turbūt pastebėjote Hübsch vazas, žvakides ir daiktų laikymo dėžutes. Tačiau Hübsch yra gerokai daugiau nei tik kelios detalės, Lit Lights gali pasiūlyti ir Hübsch šviestuvus, komodas ar fotelius (dėl išankstinio užsakymo prekių susisiekite el. paštu lit.lights.lt@gmail.com).

Būtent šiam rudeniui atsivežėme nemažai naujienų ir džiaugiamės galėdami pasidalinti jomis su Jumis. Sezono naujienų pristatymą pradedame nuo Hübsch detalių namams. 

1. Umber - abejingų nepaliksianti vaza. 

Umber vazą naujuose Hübsch kataloguose, žinojau, kad ji turi atsidurti ne tik www.lit-lights.lt lentynose, tačiau ir mano namuose. Šioje vazoje subalansuota viskas, ką geriausio gali pasiūlyti skandinaviškas dizainas - subalansuota nesenstanti forma, spalvotas stiklas ir galutinis vaizdas, kuris nepalieka abejingų. Neabejoju, kad ši vaza taps timeless design klasika.

Umber vazą rasite čia - Umber vaza

Hubsch vaza umber amber

2. Itin universali Glade žvakidė.

Keramikiniai gaminiai visada turi puikią savybę suteikti aplinkai jaukumo ir šiltumo. Būtent šių dalykų taip ir norisi rudenį. Tiesa, neapsigaukite, šią žvakidę galėsite pritaikyti bet kuriuo sezonu. Prie jos funkcionalumo prisideda ir tai, kad Glade žvakidėje tinka naudoti ir aukštos žvakės, ir arbatinės žvakutės. Tai dar vienas puikus skandinaviško funkcionalaus dizaino pavyzdys. Be to, itin gera kaina. P.S. Glade žvakidė idealiai tiks dekoruojant stalą, palangę ar komodą. 

Glade žvakidę rasite čia Glade žvakidė

Hubsch zvakides

3. Žurnalų stovas Carry

Atsibodo apdulkėję žurnalai ant staliuko? Savo mėgstamiausius Kinfolk, Vogue ar Ark Journal galite laikyti žurnalų stove Carry. Tai itin stilingas būdas, kuris leis ne tik palaikyti tvarką namuose, tačiau ir sukurti itin estetišką aplinką. Carry žurnalų laikiklis yra itin kokybiškas ir funkcionalus daiktas, tačiau kartu išlaiko skandinavišką minimalizmą ir neapkrauna erdvės. 

Carry žurnalų stovą rasite Carry žurnalų laikiklis

Hubsch zurnalu stovas

Taip pat į prekybą sugrįžo ypatingos papuošalų dėžutės, vazos ir dubenėliai.

Labai kviečiu apžiūrėti Hübsch naujienas ir įsileisti skandinaviško dizaino ikonas į savo namus. O jau kitą savaitę pristatysime likusią rudens kolekcijos dalį su produktais iš Bloomingville, INI CERAMIQUE, Kyuka design.

Linkėjimai ir iki kitų susitikimų,

Greta iš Lit Lights

 

 

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published