Ilgai laukta naujiena iš Printworks

Nuo pat pirmos dienos, kai atsivežėme itin estetiškus Printworks nuotraukų albumus ir žaidimus ir pasiūlėme juos įsigyti www.lit-lights.lt, jie tapo neabejotinais bestselleriais.

Norintiems estetiškai pateikti nuotraukas, džiaugtis brangiausiomis akimirkomis skoningai ir išvengti neaktualių fotoalbumų iš prekybos centrų, tai yra geriausias sprendimas. Estetiški Printworks nuotraukų albumai puikiai tinka tiek knygų lentynoje, tiek ant komodos ar žurnalinio staliuko. Be to, albumai gali tapti geriausia dovana tiek įkurtuvių, tiek gimtadienio, vestuvių ar kitos šventės proga.

 

Nuotraukų albumas printworks

Tačiau visados buvo vienas bet...

Didieji albumai turėjo juodus vidinius fotolapus, kurie atrodo labai estetiškai, tačiau yra tinkami ne visiems. Nuolatos iš savo dekoro el. parduotuvės www.lit-lights.lt klientų girdėjome prašymus atsivežti albumus su šviesiais puslapiais.

Taigi pagaliau šį rudenį galime pristatyti Printworks naujieną - nuotraukų albumus The Wonder Years ir Life, kurie bus itin lengvai pritaikomi skandinaviškame interjere, taps puikia dovana ir...

Pagaliau turi šviesius kokybiškus fotolapus Jūsų brangiausiems prisiminimams patalpinti.

Nuotraukų albumas šviesūs lapai 

Tačiau atsinaujino ne tik albumų vidus, bet ir išorė. Printworks kiekvienais metais išleidžia naujų fotoalbumų dizainų su aktualiais viršeliais ir jaukiais užrašais. Šį rudenį kolekciją papildė du nauji dizainai Life ir The Wonder Years.

Neutralios rusva ir beige albumų spalva papildys tiek minimalistinį/skandinavišką, tiek ir prabangų modernų interjerą. Puošni blizgi fotoalbumų viršelių spauda suteikia ypatingumo, be to, užrašai ant albumų viršelių padeda suskirtyti nuotraukas temomis - bus tikrai lengva prisiminti, kuriame iš albumų rasite gimtadienio, o kuriame - kelionių ar vaikų šventės nuotraukas.

 

Printworks nuotraukų albumas

Dėl švaraus minimalistinio dizaino šiuos albumus labai lengva derinti tarpusavyje. Šie nuotraukų albumai taip pat išlaiko subtilią Printworks stilistiką, taigi juos lengvai priderinsite ir prie ankstesnių albumų dizainų. 

Naujuosius nuotraukų albumus ir papildytą ankstesnių albumų kolekciją jau 10.03 rasite www.lit-lights.lt.

Linkiu jaukių sprendimų namams,

Linkėjimai,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published