Kuo skiriasi STOFF Nagel žvakidės nuo BMF žvakidės?

Turbūt jau teko matyti timeless design chromo spalvos žvakidžių įspūdinguose interjeruose žurnaluose ar socialiniuose tinkluose. Tačiau ar pastebėjote, kad ne visos žvakidės yra būtent STOFF Nagel žvakidės? Žinoma, nekalbame apie plagijatus ar jiems artimus variantus, tačiau norime papasakoti jums apie dar vieną STOFF žvakidžių variantą - BMF žvakides.

BMF žvakidės, kaip ir STOFF Nagel žvakidės, turi netrumpą istoriją ir šiuo metu laikomos vienu iš ikoniškų nesenstančių interjero dekoro elementų. BMF žvakidėms tinka aukštos ir plonos žvakės, kurios padės sukurti itin elegantišką vaizdą namuose.

stoff bmf zvakides

Nors iš pirmo žvilgsnio šios žvakidės panašios į STOFF Nagel žvakides, tačiau jų nereikėtų maišyti. 

Šias žvakides taip pat sukūrė Nagel kompanija šešiasdešimtųjų gale, bet beveik iškart po sukūrimo teisės perleistos BMF kompanijai. BMF žvakidės buvo gamintos  nuo 1971 iki 1985. Vėliau gamyba nutrūko ir atnaujinama tik 2022/2023 m. 

BMF žvakidės išsaugo STOFF Nagel žvakidžių išskirtinumą - trijų kojyčių dizainą, kur kiekviena dalis gali susimauti viena į kitą, taip sukuriant begalybę derinimo variantų. Tokios žvakidės idealiai tiks dekoruoti valgomojo stalą, knygų lentyną ar kavos stalelį.  Tai timeless design daiktai, kurie niekada neišeina iš mados.

 

stoff zvakides bmf

Naujai atrandame ikoniško dizaino daiktus ir džiaugiamės, galėdami juos pristatyti Jums. BMF žvakidės jau greitai atsidurs ir www.lit-lights.lt.

Linkėjimai,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published