Lit Lights istorija ir filosofija

Pristatę naująją svetainę norime ir patys prisistatyti iš naujo. 

Esame Greta ir Laurynas, šeima gyvenanti Kaune. 2021 m. žiemą įkūrėme savo šeimos verslą. Tiesa, tuo metu Lit Lights atrodė kiek kitaip, nei dabar. 

Savo veiklą pradėjome nuo rankų darbo sojų vaško žvakių gamybos. Būtent taip prasidėjo mūsų šeimos verslas, kuris išaugo į kuruojamą išskirtinių daiktų elektroninį butiką.

Kaip nuo žvakių nukeliavome iki plataus atrinkto asortimento el. parduotuvės?

Iš tiesų, mūsų šeimos verslo pasikeitimai įvyko labai natūraliai: prie rankų darbo forminių sojų vaško žvakių reikėjo joms skirtų ranko darbo padėklų, o prie tokio derinio labai derėjo išskirtiniai skandinaviški degtukai...

Patys neseniai įsirengėme savo namus, dėl to namų dekoro detalių aktualumas buvo labai gerai suprantamas. Patys praleidome labai daug laiko naršydami šviestuvų ar posterių svetainėse. 

Lit Lights idėja kilo iš meilės namams ir jų kūrimui. Į namų įsirengimą būtent kaip į kūrybinį procesą kviečiame pažiūrėti ir Jus.

Kokia Lit Lights filosofija dabar?

Namų kūrimas yra kūrybinis procesas: prie modernių namų detalių gali derėti Jūsų vaiko piešinys, o prie vintažinio šviestuvo puikiai derėtų iš kelionės parsivežta namų detalė. 

Būtent kūrybiškai žiūrime ir atrinkdami asortimentą į www.lit-lights.lt. Pas mus nerasite visų vieno tiekėjo prekių, nes patys išbandome ir siūlome tik tas namų interjero detales, kurios yra išskirtinės savo kokybe, dizainu ir kitomis savybėmis. 

Mūsų dekoro el. butiko asortimentas keičiasi nuolatos ir jame rasite skirtingus produktus priklausomai nuo artėjančių švenčių, metų laiko ar tendencijų. 

Tendencijos ar klasika?

Tikime, kad namų kūrimo metu galima suderinti tiek šviežiausias interjero dekoro tendencijas, tiek jau klasika spėjusias tapti namų detales.

Mūsų elektroninėje interjero dekoro parduotuvėje rasite ir trendinius daiktus, kaip forminės žvakes, ir jau dizaino klasika spėjusias tapti STOFF Nagel žvakides. 

Tikimės, kad namams pavyks išsirinkti organiškų formų vazas, papuošti sienas išskirtiniais printais ir sukurti jaukumą su žvakėmis, žvakidėmis ar namų kvapais iš www.lit-lights.lt.

Taip pat puiki idėja pasidairyti dovanų, nes visi daiktai tikrai ypatingi ir padės nudžiuginti artimiausius žmones.

 

 

Tikiuosi, kad buvo įdomu,

Iki kitų susitikimų,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published