SUNDAY SELECTION: 5 nesenstančio dizaino kėdės, kurias privalote žinoti

Šį sekmadienį pasitinkame su dizaino klasika - nepamirštamais kėdžių ir fotelių dizainais. Būtent nesenstančio dizaino (timeless design) daiktai namų interjere yra itin geras sprendimas, nes, kaip ir galima spręsti iš pavadinimo, niekada neišeina iš mados, visada atrodo aktualūs. Šiandien SUNDAY SELECTION rubrikoje dalinamės 5 mūsų pamėgtais dizainais.

1. LC2 Petite Modéle Armchair – Le Corbusier

Le Corbusier buvo ypatingų talentų ir skonio architektas, dizaineris, tapytojas, rašytojas ir dizaino pionierius. Kas galėtų pagalvoti, kad būtent šis LC2 fotelis pradėtas gaminti dar 1928 m (ir vis dar neprarado savo aktualumo).

Patarimas: prie šio fotelio idealu derinti chromo spalvos detales kaip vazos, STOFF Nagel žvakidės, taip pat puikiai atrodys grubūs interjeriniai staliukai, stiklinės komodos.

LC2 Petite Modéle Armchair – Le Corbusier

2. Barcelona Chair – Mies van der Rohe (1929)

Garsaus amerikiečių architekto kūrinys vėl sugrįžo į mėgstamiausių sąrašus ir atranda savo vietą daug modernių interjerų. 

Patarimas: prie šio fotelio puikiai tiks chromo, stiklo ir betono gaminiai, o efektyviai kontrastuos rudas medis, kiti metalai. Barcelona krėslas gali būti pritaikomas tiek ofisuose, tiek gyvenamųjų patalpų svetainėje. Būtent tokį krėslą turime savo studijoje Kaune.

barcelona kreslas

3. Wassily Chair – Marcel Breuer (1925)

Numeris vienas mano svajonių sąraše - Wassily krėslas. Atlaikęs laiko išbandymus šis krėslas ypatingai atrodo minimalistiniuose interjeruose. 

P.s. dėl itin efektingo vaizdo derinkite kelis skirtinų spalvų Wassily krėslus.

wassily krėslas

4. Lounge Chair – Charles and Ray Eames (1956)

Šis dviejų dalių fotelis nepaliks abejingų. Itin prabangi jo išvaizda ir išskirtinis patogumas paverčia Eames Lounge chair viena iš labiausiai trokštamų detalių namuose. 

Patarimas: derinti su interjerinėmis knygomis ir medžio ar šviesiomis lentynomis, gintaro spalvos stiklo vazomis, lengvomis užuolaidomis ir taip kurti namų jaukumą. 

eames lounge chair

5. Cesca chair - Marcel Breuer (1928)

Ratanas gali derėti tikrai ne tik bohemiškuose interjeruose, ir Cesca kėdė puikus to įrodymas.  Puikiai tiks prie valgomojo stalo, tačiau net ir 6 kėdės neapsunkins kambario dėl ažūrinio dizaino ir ypatingo metalo rėmo.

Patarimas: derinti bohemiškuose, moderniuose, minimalistiniuose interjeruose su medinėmis smulkmenų dėžutėmis, chromo spalvos žvakidėmis, lentynomis ar vazomis, mid-century modern stiliaus komodomis.

cesca chair

Tikimės, kad šis SUNDAY SELECTION buvo itin įdomus ir praturtinantis (o galbūt net išsirinkote naują detalę į savo namus - timeless design kėdę). Kitą sekmadienį vėl sugrįšime su Lit Lights SUNDAY SELECTION - ypatingais atradimais jūsų namų jaukumui kurti.

Linkėjimai,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published