SUNDAY SELECTION: Meno, dizaino ir interjero knygos

Šiandien SUNDAY SELECTION norime papasakoti Jums apie išskirtines interjero, meno ir dizaino knygas ir knygų serijas. Interjerinės knygos (ne tik todėl, kad apie interjerą) jau seniai nebėra tik knygos ir be informatyvaus turinio, gali tapti puikia dovana, įkvėpimo šaltiniu ar interjere pasitarnauti kaip interjero dekoro detalė.

1. Assouline

Dar praeitame amžiuje Prosper ir Martine Assouline įkurta leidykla kuria išskirtines knygas apie meną, interjerą, dizainą, madą ir keliones. New York'e įkurta leidykla išleido gerai atpažįstamas kelionių ir mados knygų serijas, kurias dabar galite rasti viso pasaulio knygynuose ir interjero dizaino salonuose. Mūsų mėgstamiausios Assouline knygos - būtent apie keliones. Išskirtiniai ryškūs viršeliai ir nepamirštamos istorijos. Šios interjero knygos taptų puikiu akcentu jūsų svetainėje ar darbo kambaryje. 

Assouline knygas rasite čia - Assouline knyga.

Assouline knyga amalfi coast

2. Taschen

Dar 1980 Vokietijoje, Kiolne įkurta leidykla tapo žinoma visame pasaulyje. Taschen išleido daugybę žymių dalininkų, architektų, dizainerių knygų. Taschen interjerinės knygos itin tinkamos dovanoti. Būtent Taschen leidyklos knygas galite rasti ir www.lit-lights.lt. Apžiūrėti interjerines knygas.

interjerinės taschen knygos

3. Architectural Digest knyga A Century of Style

Jei esate gero dizaino mylėtojai, ši dizaino knyga privalo atsirasti Jūsų kolekcijoje. Šioje interjero knygoje publikuojami Barack ir Michelle Obama, David Bowie, Truman Capote, David Hockney, Michael Kors, Diana Vreeland ir kitų garsių žmonių namų interjerai. A Century of Style rasite garsių interjero dizainerių darbus (tokie vardai kaip Frank Gehry, David Hicks, India Mahdavi, Peter Marino, John Fowler, Renzo Mongiardino, Oscar Niemeyer, Axel Vervoordt, Frank Lloyd Wright, Elsie de Wolfe ir kiti). Architectural Digest knyga A Century of Style.

Architectural digest knyga

4. Thames and Hudson

Dar viena išskirtinio dizaino knygas leidžianti leidykla. Londone 1949 įkurta leidykla ypatingą dėmesį skiria Britų kultūrai ir dizainui, menininkams ir muziejams. Tačiau šiame amžiuje Thames and Hudson ypatingai sužibėjo išleidę itin estetiškas mados knygas. Šioje interjerinių knygų/albumų serijoje rasite Louis Vuitton, Prada, Yves Saint Laurent, Dior ir kitas žinomų mados namų istorijas pasakojančias knygas. Louis Vuitton knyga iš šios serijos.

Interjerinė knyga louis vuitton

5. Live Beautiful - Athena Calderone

Dizaino ekspertės ir interjero dizainerės Athena Calderone knyga, kurioje rasite daugybę idėjų jaukiems namams. 

Beautiful design isn’t just pleasant to look at; it improves the quality of our lives.

Athena Calderone interjero knyga Live Beautiful

interjero knyga athena calderone

 

Tikime, kad interjerinės knygos yra itin vertinga - tiek estetiškai, tiek turinio prasme - dovana ar detalė, kurią tikrai lengvai pritaikysite savo namuose. Šiam kartui mūsų sekmadienio selekcijoje tiek. Kitą savaitgalį vėl susitikime geriausiuose interjero, dizainos ir meno atradimuose SUNDAY SELECTION.

Linkėjimai ir iki kitų susitikimų,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published