SUNDAY SELECTION: Top žurnalai ypatingiems interjerams atrasti

Nuo rugsėjo kiekvieną sekmadienį savo socialiniuose tinkluose pradėjome dalintis  SUNDAY SELECTION - gero skonio dizaino ir interjero atradimais. Šią rubriką norėtume pradėti pildyti ir tinklaraštyje, kad naudingą ir įkvepiančią informaciją galėtumėte rasti visada, ne tik laikinai soc. tinklų stories.

Šį savaitgalį dalinamės žurnalais, kuriuose rasite daug įkvėpimo namų dekorui, interjero sprendimams ir jaukumui kurti.

1. Ark Journal - danų žurnalas apie namų kūrybą nuo Briuselio iki New York'o. Ypatingos detalės namams, išskirtiniai interjerai ir subtilus skonis.

Interjero dekoras

2. Kinfolk. Daugumai turbūt girdėtas estetiškas gyvenimo būdo žurnalas, kasmet išleidžiantis specialius numerius apie interjerą, architektūrą, gero dizaino atradimus ir įdomias istorijas. Žurnale atsispindi subtilus minimalizmas, slow living filosofija ir viskas papildoma itin estetiškomis nuotraukomis.

interjeras architektūra kinfolk

3. Architectural Digest (AD). Vienas garsiausių ir labiausiai vertinamų interjero žurnalų pasaulyje. Jame rasite prabangius, egzotiškus interjerus, atrinktas detales namams ir daug idėjų savo namų kūrimui.

architectural digest zurnalas

4. The World of Interiors. Nuo 1981 m. leidžiamas žurnalas, kuriame ekstravagantiški, išskirtiniai, prabangūs interjerai, ryškios spalvos, gyvūnų raštai derinami su modernaus dizaino vazomis ir midcentury komodomis.

ekstravagantiški interjerai the world of interiors

5. Wallpaper magazine. Šiame žurnale netikėti sprendimai, timeless design šviestuvai ir baldai, contemporary skulptūros ir paveikslai, modernizmas ir klasikinis dizainas susilieja į gero skonio galeriją. 

Wallpaper zurnalas

6. Frame. Šiame žurnale atrasite netikėtų idėjų interjerams, išskirtinių daiktų, netikėtų istorijų. Jei domitės architektūra, inovacijomis dizaine ar tiesiog norite įsikvėpti - šis interjero žurnalas puiki idėja praplėsti akiratį.

frame interjero dizaino zurnalas

Šiai savaitei tiek skaitinių apie daiktus, interjerą, gerą dizainą ir namų kūrimą. Kitą sekmadienį susitikime SUNDAY SELECTION su dar daugiau gero skonio atradimų namams.

Linkėjimai,

Greta iš Lit Lights

RELATED ARTICLES

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please note, comments must be approved before they are published