Lit Lights blogas su Greta

Cesca kede interjere
Šį sekmadienį pasitinkame su dizaino klasika - nepamirštamais kėdžių ir fotelių dizainais. Būtent nesenstančio dizaino (timeless design) daiktai namų interjere yra itin geras sprendimas, nes, kaip ir galima spręsti iš pavadinimo, niekada neišeina iš mados, visada atrodo aktualūs. Šiandien SUNDAY SELECTION rubrikoje dalinamės 5 mūsų pamėgtais dizainais.
Skaityti
SUNDAY SELECTION: Top žurnalai ypatingiems interjerams atrasti
Nuo rugsėjo kiekvieną sekmadienį savo socialiniuose tinkluose pradėjome dalintis  SUNDAY SELECTION - gero skonio dizaino ir interjero atradimais. Šią rubriką norėtume pradėti pildyti ir tinklaraštyje, kad naudingą ir įkvepiančią informaciją galėtumėte rasti visada, ne tik laikinai soc. tinklų stories.
Skaityti
Kuo skiriasi STOFF Nagel žvakidės nuo BMF žvakidės?
Turbūt jau teko matyti timeless design chromo spalvos žvakidžių įspūdinguose interjeruose žurnaluose ar socialiniuose tinkluose. Tačiau ar pastebėjote, kad ne visos žvakidės yra būtent STOFF Nagel žvakidės? Žinoma, nekalbame apie plagijatus ar jiems artimus variantus, tačiau norime papasakoti jums apie dar vieną STOFF žvakidžių variantą - BMF žvakides.
Skaityti